Hodočasnici iz vojne kapelanije Pleso posjetili župu sv. Ilije, Kljaci

Hodočasnici iz vojne kapelanije sv. Petra i Pavla, djelatnici HRZ i PZO sa članovima svojih obitelji predvođeni vojnim kapelanom Viktorom Grbeša i pomoćnikom Lorencom Tomkićem posjetili su našu župu sv. Ilije, Kljaci.

U crkvi Hrvatskih mučenika u Čavoglavama župnik fra Ilija Mikulić hodočasnike je upoznao sa životom župe sv. Ilije. Rade Goreta je hodočasnicima jasno i jezgrovito govorio o teškim vremenima Domovinskog rata na ovom prostoru naše domovine.

Molitvom za domovinu u crkvi Hrvatskih mučenika zahvalili smo dragom Bogu na svim dobročinstvima i zamolili da Njegov blagoslov uvijek prebiva u nama i našoj domovini Hrvatskoj.

Nakon osvježenja i razgovora naši dragi gosti nastavili su svoj hodočasnički put prema svetištu Gospe sinjske.

hosdocasnici4 2016  hosdocasnici5 2016