Proslavljena godišnjica crkve Hrvatskih mučenika u Čavoglavama

godisnjica cavoglave

Svečanom sv. Misom u crkvi Hrvatskih mučenika u Čavoglavama proslavljena je godišnjica blagoslova crkve, posvete oltara kao i godišnjica osnutka crkvenog pjevačkog zbora.

Mnoštvo vjernika molitvom i pjesmom zahvaljivalo je dragom Bogu na daru Crkve, zajedništva, zbora i svakog drugog dobročinstva! Kroz čitavu godinu uz brojna dogadjanja nastojali smo živjeti i svjedočiti ljubav prema Bogu i bližnjemu. U nastojanju da i u buduće svjedočimo ljubav prema Bogu, obitelji i narodu neka nas podrži i prati zagovor našeg sv. Ilije, Gospe od Karmela i svetih hrvatskih mučenika.

U subotu, 03. 10. u 19. sati u crkvi Hrvatskih mučenika u Čavoglavama, pjevački zbor "Neuma" iz Drniša izvest će koncert te prigodnim pjesmama uveličati uočnicu blagdana sv. Frane. Prelijepim pjevanjem pjevački zbor "Neuma" oduševljavao je brojnu publiku u raznim krajevima i mjestima gdje je nastupao.
Dođimo i poslušajmo!
Dobrodošli!