Obljetnica crkve Hrvatskih mučenika u Čavoglavama

prva obljet crkve2015Providnošću Božjom, vjerom, zajedništvom i ljubavlju izgrađena je crkva Hrvatskih mučenika u Čavoglavama. Ovih dana navršava se godina kako je crkva blagoslovljena i posvećen oltar, kako su dobrotom zagrebačkog nadbiskupa kardinala Josipa Bozanića našoj crkvi darovane moći velikog Božjeg čovjeka i sveca kardinala Stepinca te kako je naš biskup Ante Ivas proglasio crkvu Hrvatskih mučenika mjestom molitve za domovinu.

Također navršava se godina dana i od osnutka našeg crkvenog pjevačkog zbora koji s toliko ljubavi i truda najprije probama, a tako svake nedjelje i blagdana svojim pjevanjem na sv. Misama pokazuje što znači ona lijepa izreka kako je pjesma dvostruka molitva.

Stoga ćemo u nedjelju 27. 09. 2015. sv. Misom u 11.30. proslaviti i dragom Bogu zahvaliti za godišnjicu i za sve ove darove koje nam pruža. Nakon sv. Mise kroz prijateljske susrete i druženje proslaviti spomen na ove važne događaje.
Radosno Vas očekujemo!