Blagoslov crkve Hrvatskih mučenika u Čavoglavama

"Ako Gospodin kuće ne gradi uzalud se muče graditelji, ako Gospodin grad ne čuva uzalud stražar bdi.."

crkvaZahvalni Božjoj dobroti, pomoći i providnosti kao i ljudskoj suradnji na izgradnji hrama Božjega u Čavoglavama s ponosom možemo reći kako je crkva Hrvatskih mučenika u samoj završnici izgradnje te će kroz idućih nekoliko dana biti dovršena i u svom punom sjaju dočekati datum 20. 09. kada će naš biskup šibenski Ante Ivas blagosloviti crkvu.
Procesijom, blagoslovom crkve, posvetom oltara i sv. Misom zahvalit ćemo dragom Bogu za sva dobročinstva i molitvom se preporučiti da Gospodin svojom ljubavlju, blagoslovom i zaštitom čuva crkvu, naš kraj i domovinu da bi imali snage i jakosti ponosno i odano poput hrvatskih i svih mučenika crkve svjedočiti svoju ljubav prema Bogu i bližnjemu.
U subotu 20. 09. 2014. s početkom u 11.00 sati u Čavoglavama budimo okupljeni oko našeg biskupa šibenskog Ante Ivasa da kao jedno srce i jedna duša proslavimo ovaj sveti i veličanstveni događaj blagoslova crkve Hrvatskih mučenika.
Dobrodošli!