Visovac - Susret franjevaca provincije Presvetog Otkupitelja

005

Na Visovcu je održan godišnji susret franjevaca provincije Presvetog Otkupitelja na kojem je sudjelovao i naš župnik fra. Ilija Milulić.
Domaćin susreta gvardijan fra Mate Gverić srdačno je dočekao braću fratre na ovom prelijepom i mirnom Gospinu otočiću.

Procesijom je započelo liturgijsko slavlje koje je predvodio provincijal fra Joško Kodžoman, koji je u propovijedi naglasio potrebu današnjeg vremena i svijeta za franjevačkim duhom te nas je potaknuo da ljubavlju i odanošću prema Bogu, domovini i bližnjemu budemo neumorni u izgradnji kraljevstva Božjega i svjedoci Kristove prisutnosti u ovom svijetu.


Neka dobri Gospodin blagoslovi naše zajedništvo da bi ovaj susret i svjedočenje bilo plodonosno u naviještanju Riječi Božje.