Pjevački zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske u Čavoglavama

010Pjevački zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske predvođen župnikom fra Antom Bilokapićem i č.s. Jelenom Mijić posjetili su našu župu sv. Ilije i obišli crkvu Hrvatskih mučenika u Čavoglavama.

Pjevački zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske predvođen župnikom fra Antom Bilokapićem i č.s. Jelenom Mijić posjetili su našu župu sv. Ilije i obišli crkvu Hrvatskih mučenika u Čavoglavama. Gromki skladni pjevački glasovi zapjevali su nekoliko crkvenih pjesama, te su razgledali okoliš i samu crkvu koja je pri završetku izgradnje. Nakon zajedničkog fotografiranja i ugodnih razgovora nastavili su svoj put dalje u sklopu godišnjeg izleta pjevačkog zbora. Zborovođi fra Juri Župiću, Župniku fra Anti, č.s. Jeleni te čitavom zboru hvala na posjeti.