Dječiji zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske u posjeti crkvi Hrvatskih Mučenika u Čavoglavama.

060Dječiji zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske posjetio je našu župu u sklopu svog ovogodišnjeg izleta.

Dječiji zbor župe Čudotvorne Gospe Sinjske posjetio je našu župu u sklopu svog ovogodišnjeg izleta. Pod vodstvom fra Jure Župića, č.s. Jelene Mijić i sinjskog župnika fra Ante Bilokapića, posjetili su crkvu Hrvatskih Mučenika u Čavoglavama. Nakon pozdrava domaćeg župnika fra Ilije Mikulića te kratkog upoznavanja s mjestom i župom te zahvale fra Ante, djeca su se imala priliku susresti s Markom Perkovićem Thompsonom s kojim su zajedno otpjevali nekoliko pjesama i napravili zajedničku fotografiju za uspomenu.