U Župi sv. Ilije u Kljacima održan sastanak Splitskog vojnog dekanata

U Župi sv. Ilije u Kljacima održan sastanak splitskog vojnog dekanataU našoj župi održan je sastanak splitskog vojnog dekanata. Na sastanku su bili prisutni vojni kapelani sa svojim pomoćnicima. Dekan Ivo Topalović kapelan 93. zrakoplovne baze Sv. Gabrijel Arkanđeo-Zemunik, Božo Ančić kapelan Gardijske Motorizirane Brigade Uzvišenje Svetog križa-Knin,Branimir Projić kapelan u Zapovjedništvu HRM Sv. Nikola Biskup-Split Lora, Jozo Mravak kapelan u Pomorskoj bazi Sv. Nikola Biskup- Split Lora te Ilija Mikulić kapelan VHKZ GMB 2. motorizirana bojna "Pauci"-Knin.
Nakon uvodne molitve razgovaralo se o aktualnim pitanjima kapelanija našeg vojnog dekanata.
Korisni i plodonosni razgovori završili su Sv. Misom kroz koju smo Bogu posebno preporučili fra Božu koji odlazi u mirovnu misiju.