21.travnja u našoj župi sakrament krizme podijelit će šibenski biskup msgr. Ante Ivas.

Nduh svetiaredne nedjelje, 21.travnja bit će svečano u župi sv. Ilije u Kljacima. Naime, 18 krizmanika pristupit će sa svojim kumovima sakramentu sv. Potvrde.

Sakrament Krizme podijelit će im šibenski biskup msgr. Ante Ivas. Krizmanici župe Kljaci su sljedeći:PAULA JUKIĆ, PAULA BLAŽEVIĆ, MATEA JUKIĆ, JOSIPA PRNJAK, ANTONIJA BUZOV, ANTONELA PERKOVIĆ, SANDRA BLAŽEVIĆ, DORA JUKIĆ, JURICA BUZOV, IVAN BUZOV, JOŠKO STANKOVIĆ, KRISTIAN VULETIĆ, MATKO BRKOVIĆ, JOSIP PUĆO, MATEO PERKOVIĆ, MARKO BUZOV, IVAN OJDANIĆ I BRUNO JELIČIĆ –PURKO.

Dva dana ranije, u petak 19. travnja krizmanici će se sastati s biskupom koji će ih dodatno uputiti u značenje ovog svetog sakramenta i provjeriti njihovo religijsko znanje. Susret s biskupom najavljen je za 19 sati, a već od 18 sati i 30 minuta imat će priliku pristupiti i sakramentu svete ispovijedi.