U župi sv. Ilije proslavljen blagdan suzaštitnice župe, Gospe od Karmela

gospaodkarmela2016 0008U subotu 16.07. proslavili smo suzaštitnicu naše župe Gospu od Karmela.
Procesijom s Gospinim kipom i sv. Misom u zajedništvu utjecali smo se našoj nebeskoj majci da nas svojim zagovor prati na našem životnom putu kako bi svojom odanošću i  vjerodostojnim životom bili iskreni Kristovi nasljedovatelji i svjedoci u ovom vremenu i prostoru.

Sv. Misu predvodio je i propovijedao župnik fra Ilija Mikulić.
Sv. Misu prikazali smo Bogu za poginule branitelje naše župe i čitave domovine za koje je po završetku sv. Mise izrečena molitva odrješenja kod spomenika, gdje su položeni vijenci i upaljene svijeće.

U organizaciji MNK "Kljaci" na poseban način spomenuli smo se sedmorice poginulih branitelja iz Kljaka na čiji spomen se održava tradicionalno malonogometno natjecanje "Sedam heroja". Prigodnim programom i prijateljskim susretima na igralištu MNK "Kljaci" ovaj lijepi spomen na one koji su dali život za našu slobodu je poticaj i obaveza da zajedno izgrađujemo našu domovinu duhovno i materijalno.

Prvo mjesto na malonogometnom turniru "Sedam heroja" ove godine pripalo je MNK "Kljaci" na čemu im iskreno čestitamo.

Hvala organizatoru na odličnoj organizaciji i uloženom trudu.