Zbor crkve Hrvatskih mučenika župe sv. Ilije posjetili Čitluk-Jasensko u župi Čudotvorne Gospe Sinjske

citluk jasensko3Zbor crkve Hrvatskih mučenika župe sv. Ilije posjetio je na poziv fra Eugena Poljaka Čitluk-Jasensko u župi Čudotvorne Gospe Sinjske gdje je u crkvi sv. Franje pjevanjem uveličao sveto misno slavlje koje je uz fra. Eugena predvodio i propovjedao fra Ilija Mikulić.

Nakon misnog slavlja vrući srpanjski dan naši domaćini olakšali su nam predivnim druženjem u osvježavajućem zelenilu Kosinca. Nakon vrhunskog, raznovrsnog i ukusnog objeda te opuštanja uz balote i pjesmu slijedio je povratak kući.

Zahvalni Bogu na na ovom lijepom danu i daru prijateljstva te našim domaćinima i fra Eugenu na tolikoj gostoljubljivosti te ispunjeni sjajnim dojmovima vjerujemo da će se naši susreti kroz molitvu i prijateljstvo nastaviti i u buduće.