Župa sv. Ilije proslavila je veličanstveni događaj Prve sv. Pričesti.

pricestSedmero prvopričesnika prvi je put primila Tijelo Kristovo.
Kroz sv. Misu svojom molitvom, zajedništvom, pjesmom i nastupima pokazali su što znače Kristove riječi s kojima nas poziva da budemo poput djece otvorenog, radosnog, čistog srca ispunjenog Bogom.

Praćeni prisustvom i molitvom svojih roditelja, braće, sestara, rodbine i prijatelja te svojih učiteljica Sandre Gorete i Barbare Tomić prvopričesnici su doživjeli događaj Prve sv. Pričesti svom dubinom svoje dječije duše koje se mogu najljepše opisati riječima prvopričesnika Filipa nakon što sam ga upitao kako mu je bilo? Odgovorio je "Bilo je tako lipo, sveto i kratko je trajalo."

 

 

 

Ovogodišnji prvopričesnici su :
Lana Perković
Filip Miljak
Antonio Blažević
Tomislav Buzov
Karlo Mešin
Duje Buzov
Frane Vrbatović

Neka ih čuva dragi Bog i zagovor sv. Ilije, Hrvatskih mučenika i Gospe Karmelske.