Posjet župnog zbora župe sv. Ilije iz Metkovića

posjet zbor metkovic2015

U nedjelju 15.11.2015. našu župu posjetio je župni zbor iz župe sv. Ilije iz Metkovića sa svojim župnikom fra Petrom Gulićem koji je predvodio sv. Misu i propovijedao u župnoj crkvi sv. Ilije u Kljacima kao i sv. Misu u crkvi Hrvatskih mučenika u Čavoglavama.

Poticajnim riječima fra Petar je u propovijedi naglasio koliko je važna naša neprestana predanost Bogu i potreba stalne Božje prisutnosti u našim životima pruža neprocjenjivu snagu u svakidašnjem životu bez ikakve bojazni pred budućim vremenima ako koračamo s Bogom svojom životnom stazom kako osobnom tako i zajedničkom.

Prelijepim i skladnim pjevanjem metkovski zbor sv. Ilije duhovno je obogatio prisutne vjernike u župnoj crkvi sv. Ilije kao i u crkvi Hrvatskih mučenika.

Hvala Bogu na lijepom vremenu i zajedništvu kojim nas je obdario, hvala našim dragim prijateljima i gostima iz Metkovića sa svojim župnikom fra Petrom na dolasku kao i na slasnim plodovima iz doline Neretve kojima su nas počastili.
Veliko hvala obitelji Damira Jukića na gostoprimstvu i raspoloživosti.