Čavoglave - Održan koncert korizmenih pučkih napjeva župa Neretvanskog dekanata

045"Prosti Gospodine, puku tvome prosti, milosrđe Tvoje veliko je dosti" naziv je koncerta koji su u prepunoj crkvi Hrvatskih mučenika izveli pučki pjevači iz četri župe Neretvanskog dekanata. Korizmenim napjevima pučki crkveni pjevači iz župa Presvetog Trojstva - Rogotin, sv. Stjepana Prvomučenika - Slivno ravno - Vlaka, Sniježne Gospe - Vid i Srca Isusova i Marijina -Vidonje uz sudjelovanje Žudija ( čuvara Kristova groba) iz Vida i Pruda oduševili su sve prisutne i potaknuli na iskreno promišljanje korizme koja nam je darovano sveto vrijeme kroz koju rastemo u ljubavi prema Bogu i bližnjemu.
Hvala svim sudionicima na prekrasnoj izvedbi pučkog pjevanja, a posebno veliko hvala gosp. Marku Marušiću na iskazanom trudu i organizaciji.