Djeca iz dječijeg vrtića "Kalimero" iz Solina u Čavoglavama

vrtic kalimeroDjeca iz dječijeg vrtića "Kalimero" iz Solina zajedno sa svojim odgajateljicama i roditeljima uveličali su slavlje sv. Mise na prvu nedjelju došašća u crkvi Hrvatskih mučenika u Čavoglavama.

Recitacijom mališana i paljenjem prve adventske svijeće započela je sv. Misa preko koje je pjevao razdragani, veseli zbor vrtićana. Skladnim glasom i raspjevanim srcem djeca su pokazala što znači Kristov poziv svakome od nas da budemo kao djeca te da imamo djetinje srce ispunjeno Bogom.

Poslije sv. Mise upriličeno je zajedničko druženje. Hvala dječijem vrtiću "Kalimero", roditeljima kao i odgojiteljicama, a na poseban način našoj Željki Boban na organizaciji i velikom doprinosu da se ostvari ovaj susret.
Neka nas sve skupa prati zagovor hrvatskih mučenika i našeg sv. Ilije.

vrtic kalimero1 vrtic kalimero2

vrtic kalimero3 vrtic kalimero4