Priopćenje Odbora za proslavu Dana domovinske zahvalnosti u Čavoglavama povodom izjave načelnika PU Šibensko-kninske

Priopćenje Odbora za proslavu Dana domovinske zahvalnosti u ČavoglavamaZbog izrečenih neistina prilikom davanja intervjua za SD od strane načelnika PU Šibensko-kninske Ivice Kostanića želimo reagirati.

Nikada organizatori proslave u Čavoglavama hrvatsku policiju nisu nazivali "fašistoidnim ljevičarima".

Posjetitelji proslave Dana domovinske zahvalnosti većinom su branitelji sa svojim obiteljima koji jako dobro znaju da je hrvatska policija sudjelovala u obrani Hrvatske kao i da je veliki broj hrvatskih policajaca položilo život u obrani Domovine.

Odbor za proslavu Dana domovinske zahvalnosti u Čavoglavama nikada nije ocjenjivao rad načelnika PU Šibensko-kninske Ivice Kostanića već je ukazivao na sve učestalije propuste i nepotrebne intervencije od strane pojedinaca u policiji. Gospodin Kostanić ovakvim izjavama pokušava dati sebi na važnosti stvarajući paritete između bizarnog Azimuta i veličanstvene proslave Dana pobjede u Čavoglavama čime pokazuje da je trećerazredni policijski činovnik i svaka daljna polemika s njim je suvišna.

Organizacijski Odbor za proslavu Dana domovinske zahvalnosti u  Čavoglavama