Pismo isprike Dubrovačkog SDP-a stanovnicima Čavoglava i svim sudionicima proslave Čavoglave 2014

mgojunSudionicima proslave Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja te stanovnicima Čavoglava.

'U Gradskoj organizacija SDP-a Dubrovnik ograđujemo se i oštro osuđujemo ponašanje našeg člana Nikše Klečka koji je na svom Facebooku profilu objavio komentar: 'MIG ne da ne zna čuvati hrvatsko nebo nego je opasnost i za hrvatsku zemlju. Jedino da je pao u Čavoglavama'. Osobno, kao branitelj ne mogu to prihvatiti, jer ne moramo se slagati s politikama bilo koga i bilo koje strukture, ali nedopuštena je netrpeljivost. Mi ćemo kao gradska organizacija SDP-a sukladno statutu stranke raspraviti cijeli slučaj i donijeti konkretne odluke',

Predsjednik Gradske organizacije SDP-a Dubrovnik

                                               Mladen Gojun