Priopćenje odbora za proslavu Dana pobjede - Čavoglave 2014

DSC 6969

Dragi prijatelji!

Proslavi smo Dan pobjede, domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja u radosti i zajedništvu. Hvala dragom Bogu na daru slobode i okupljanja. Hvala vama na svjedočanstvu živog sjećanja na svete i ponosne dane iz bliže povijesti našeg naroda. Molitvom, susretima, pjesmom, kulturnim programom te spektakularnim koncertom dostjanstveno smo slavili naš zajednički blagdan.Hvala akreditiranim predstavnicima medijima koji su izvještavali s proslave. Zahvalni svima uz ispriku za moguće propuste pozivamo Vas da i dogodine zajedno u Čavoglavama proslavimo sjećanje na dane ponosa i slave u odanosti i ljubavi prema Bogu,domovini, obitelji i zajedno izgrađujemo i živimo vrijednosti u našem narodu.

Ipak, žao nam je što kao organizatori moramo primijetiti da je policijska suradnja ove godine pri održavanju proslave bila na najgoroj mogućoj razini, što nam daje za pravo shvatiti to kao opstrukciju veličanstvene proslave čime smo mi organizatori razočarani, kao i ostali sudionici koji su pristizali iz domovine i različitih krajeva svijeta na ovu proslavu.