Održan sastanak svećenika Drniškog dekanata

001Svećenici župa Drniškog dekanata održali su na Miljevcima svoj redoviti radni susret. Molitvom na početku susreta zatim kratkim čitanjem zapisnika s prošlog dekanatskog sastanka dekan fra Ivan Vidović podsjetio je na važnost ovakvih susreta koji konstruktivnim razgovorima i odlukama doprinose živom vjerskom životu u našem dekanatu.
Kroz deset točaka dnevnog reda ( susret mladih u Dubrovniku,korizmeno vrijeme,uskrsna ispovijed, tečaj ženidbe......) izneseno je mnogo korisnih prijedloga koji bi svakako poboljšali rad na ovim našim prostorima na kojima djelujemo.
Nakon plodnih razgovora i dogovora molitvom Bogu zahvalili smo za ovaj susret da nas Božja milost i snaga prati u svakom našem nastojanju i radu.
Hvala dekanu fra Ivanu na gostoprimstvu.