Svećenici Drniškog dekanata održali sastanak

001Svećenici Drniškog dekanata su u srijedu 20.11. 2013. na čelu s fra Ivanom Vidovićem dekanom i župnikom Miljevaca održali dekanatski sastanak u Ogorju gdje je domaćin bio fra Stipe Bešlić,župnik Ogorja i Zlopolja. Također su bili prisutni župnici: fra Stipan Matić župnik Siverića, fra Petar Klarić župnik Drniša, fra Mario Radman župni vikar u Drnišu, fra Josip Grgić župnik Kadine Glavice, fra Bože Gulić župnik Crivaca, fra Jozo Jukić župnik Graca, fra Bože Čurčija župnik Konjevrata i fra Ilija Mikulić župnik Kljaka. 
Tema sastanka bila je o izazovima pastoralnog rada u današnjem vremenu i prostoru u kojem djelujemo s posebnim ogledom na rad i djelovanje oko obitelji kao kamena temeljca svakog zdravog društva. Konstruktivnim razgovorom te raznim prijedlozima kao i odlukama oko daljnjeg rada u budućnosti vjerujemo da ce dobri Bog blagosloviti svako naše zajedničko nastojanje na dobrobit svakog čovjeka i ovog kraja. Hvala fra Stipi na gostoprimstvu.