Vjernici župe sv. Ilije svečano proslavili blagdan Svih Svetih i Dušni Dan

svisvetiVjernici župe sv. Ilije svečano su,dostojanstveno i pobožno proslavili blagdan Svih Svetih 01.11. kao i Spomen svih vjernih mrtvih-Dušni Dan 02.11. Na blagdan Svih Svetih veliki broj vjernika prisustvovao je sv. Misi koju je predvodio župnik fra Ilija Mikulić, kao i odrješenju za sve poginule i umrle branitelje posebno za one iz naše župe koji su svoj život položili u ljubavi prema Bogu i bližnjemu.Svojom molitvom Bogu preporučili smo sebe, naše obitelji, župu i čitav naš narod i Crkvu da nam po zagovoru svetaca Gospodin udjeli mir u srcu, mudrost razuma i sigurnost za svakidašnji životni korak.
Na Dušni Dan slavili smo sv.Misu za sve vjerne mrtve iz naše župe koji počivaju na groblju sv. Ilije i za njih izmolili odrješenje.Kroz ova dva dana na poseban se način očituje zajedništvo  nebeske,proslavljene Crkve i ove zemaljske, putujuće koja živeći prolaznost želi zadobiti neprolaznost i život vječni. Neka dobri Bog pomogne i blagoslovi naša nastojanja.
Molitva za pokojne,grobovi okićeni cvijećem i obasjani svjetlom svijeća svjedoče našu vjeru u uskrsnuće i život vječni.

 

svisveti1 svisveti2
 svisveti3  svisveti4