Proslava Dana domovinske zahvalnosti - Čavoglave 2013

cavglaveFDan domovinske zahvalnosti dan je koji na poseban način osjećamo i nosimo u svom srcu. Zavalnost Bogu na daru slobode i bližnjima koji su je nesebično uz puno žrtve ostvarili iskazat ćemo i ove godine 05.08. prije svega sv. Misom za prvog hrvatskog predsjednika dr. Franju Tuđmana i sve poginule i umrle branitelje u župnoj crkvi sv. Ilije u Kljacima. Sv. Misu predvodi i propovijeda don Vinko Puljić. Nakon sv. Mise kod spomenika na groblju je odrješenje za sve pokojne branitelje.
Cjelodnevna proslava nastavlja se u Čavoglavama raznovrsnim bogatim programom. Nastupi kulturno-umjetničkih društava, mažoretkinje, glazba, športski program te koncert na kojem nastupaju ženska klapa Luna iz Kožina, Slavonija bend, Miroslav Škoro, Mate Bulić, Marko Perković Thompson..prigoda je da u zajedništvu i radosna srca ponosno i dostojanstveno proslavimo  ovaj naš veliki državni blagdan.

Dobrodošli!