Svećenici Gospićke biskupije posjetili župu sv. Marije-Gradac i župu sv. Ilije u Kljacima

Svećenici Gospićke biskupije 27.05. 2013. posjetili su župe sv. Marije-Gradac i našu župu sv. Ilije. Župnik fra Jozo Jukić nakon dočeka i osvježenja gostima pokazao crkvu i muzej u kripti župne crkve sv. Marije. Poslije zajedničke molitve i pozdrava pjesmom Blaženoj Djevici Mariji u njenoj crkvi nastavljeno je ugodno druženje u župi sv. Ilije gdje je odigrana malonogometna utakmica na športskom igralištu u Čavoglavama. Čestitke gostima na uspješnijoj igri i pobjedi. Okupljeni oko punog stola kod obitelji Damira Jukića veselo raspoloženje nastavljeno je do večernjih sati uz pjesmu i razgovore. Hvala dragim gostima na posjeti kao i našem susjednom župniku fra Jozi na organizaciji.

cavoglave cavoglave1