Ovogodišnji prvopričesnici primili sveti sakrament

 U nedjelju 21. 05. 2013. u našoj Župi crkve sv. Ilije šest je prvopričesnika preko svečane svete mise prvi put primilo tijelo Kristovo. Svojim srčanim, radosnim, pobožnim i odgovornim sudjelovanjem prvopričesnici su kroz pozdrave, misna čitanja, recitacije, molitve, zahvale i na kraju kratkim igrokazom učinili da čitavi Božiji hram odiše iskrenom djetinjom radošću. Uz potporu svojih roditelja, braće i sestara te svojih prijatelja i vjernika pokazali su nam svima što je Krist htio reći pozivom da budemo kao djeca želimo li ući u Kraljevstvo  nebesko. Neka ih dobri Bog blagoslovi i neka ih u životu uvijek prati zagovor našeg sv. Ilije i Gospe od Karmela.


 

Ovogodišnji prvopričesnici su: 
 

Gabrijela Dabro
 

Petra Šaran
 

Dino Buzov
 

Mirko Koprtla
 

Marko Perković
 

Šimun Perković