Apel za pomoć poplavljenim područjima Slavonije

poplavljena podrucjaU organizaciji dvd-a općine Ružić organizirano je prikupljanje pomoći za ljude s područja ugroženim poplavom u Hrvatskoj. Bilo bi lijepo da i mi poput toliko mjesta, općina i gradova diljem Lijepe naše pokažemo svoje ljudsko i kršćansko lice te sudjelujemo u pružanju pomoći onima kojima je najpotrebnija u ovom trenutku. Slijedećih dana od 09.00 do 18.00.h pomoć u obliku hrane, pića, higijenskih potrepština i robe može se donjeti u prostorije dvd-a. Želi li netko darovati novčani prilog to može učiniti pozivima na određene telefonske brojeve kao i uplatama na žiro račune otvorene za pomoć ugroženima o kojima informacije postoje u medijima.
Neka dobri Bog da ugroženima i nastradalima snagu u nevolji, a nama neka otvori srce da djelima pokažemo svoju ljubav prema bližnjima.